Gold partner
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6109
Останній візит на сайт
вчора
Професійний ріелтор.
Спеціалізуюсь на продажу (придбанні)/оренді квартир у сегменті комфорт та бізнес классу з готовим ремонтом та без.
Займаюсь переважно 1 та 2 кімнатними квартирами у ЖК Варшавський.

Чим я можу бути корисний:
----
1) Продавцям квартир:
- допомогаю продати квартиру за найкращих ринкових умовах на поточному ринку
- беру відповідальність за результат та строки його досягнення (зазвичай квартиру продаю в строки до 3-5 тижжнів).
- забезпечую належний хоум-стейджинг перед продажем квартири
- маю власну напрацьовану базу Покупців
- працюю за власною стратегією та методологією і отримую оплату виключино при продажу квартири.

2) Покупцям квартир:
- допомогаю відкинути усі фейки, ілюзії та звузити критерії та коло пошуку до найбільш реалістичних варіантів відповідно до Вашого запиту та бюджету
- забезпечую юридичну підтримку при придбанні квартири
- допомогаю знайти надійну команду для проведення ремонтних робіт
- гарантую, що Ви придбаєте квартиру зі мною на найбільш вигідних ринкових умовах (зазвичай зі мною купувати виходить на 5-8% вигідніше, аніж Ви б купували самостійно)

Продаж квартир (4)

  • 81 000 $
    1 828 $/м²

    Олександра Олеся вул., 17

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур ТЦ Retroville
    ЖК Варшавський-3
    1 кімната
    44 / 18 / 16 м²
    поверх 5 з 25
    2023 рік побудови
    2 дні тому
    Без% для Покупця. ЖК Варшавський 3, будинок №7.4 (вул. Олександра Олеся ,17), введений в експлуатацію. Продається чудова 1-кімнатна квартира площею 44,3м2. Квартира з окремою гардеробною кімнатою. Без лоджії. Вид з вікон у двір. Не кутова. В будинку власна котельня, є генератор, на мінус першому поверсі розташовані комори, куди спускається ліфт. Цей поверх також використовується як укриття мешканцями будинку. За загальною концепцією ЖК - охорона на першому поверсі підʼїзду. Камери у ліфтах, підʼїзді, на дитячий майданчик. Сам майданчик - це закрита територія, доступ з електронним ключем. --- Переваги: --- 1. Будинок сімейного типу. Для дітей - безпечна закрита територія , сучасний дитя...
    Рієлтор
  • 179 000 $
    2 672 $/м²

    Всеволода Змієнка вул., 15/23

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур ТЦ Retroville
    ЖК Варшавський-3
    2 кімнати
    67 / 29 / 30 м²
    поверх 7 з 23
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Без% та додаткових витрат для Покупця. Продається 2-кімн. квартира з унікальним авторським дизайном у ЖК комфорт класу - Варшавський-3 (буд. 10.1), за адресою вул. Змієнка, 15/23, Подільський район. Дуже естетична та вишукана квартира - схожих на неї у ЖК немає. Повна комплектація всіх кімнат. Нічого не потрібно докупати. Можна одразу заїжджати та насолоджуватись життям у сучасному ЖК з розвиненою інфраструктурою. Планування: євротрьошка (простора кухня-вітальня, 2 санвузли, 2 окремі кімнати). Площа: 67м ² Кухня: 30м ² 7 поверх з 25 (Вікна у двір) В квартирі проведена якісна електрика. Є вихід під EcoFlow Всі меблі зроблені на замовлення та підібрані по стилістиці. Якісна сантехніка п...
    Рієлтор
  • 165 000 $
    2 357 $/м²

    Олександра Олеся вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Виноградар
    ЖК Варшавський-2
    2 кімнати
    70 / 35 / 20 м²
    поверх 4 з 15
    2022 рік побудови
    2 дні тому
    БЕЗ комісії для Покупця. Пропонується сучасна світла 2-кімн. квартира (планування євротрьошка: дві окремі кімнати та велика кухня вітальня, два санвузли та 2 гардероби, засклений балкон) з новим ремонтом та повністю укомплектована меблями і технікою в ЖК Варшавський-2, буд. 14.3, за адресою вул. Олександра Олеся, 1, Подільський район. В будинку є генератор! При відключеннях: працюють ліфти, опалення та є вода. • Поверх: 4/15 • Загальна площа: 70 м² • Дві окремі кімнати по 17м2 та 15м2, відповідно одна з них з виходом на балкон 3м2 • Велика кухня-вітальня 20м2 • Два санвузли: великий 5м2 із ванною та маленький гостьовий 3м2 із бойлером, пральною та сушильною машинами • Дві гардеробні: одна...
    Рієлтор
  • 120 000 $
    2 791 $/м²

    Всеволода Змієнка вул., 30

    1 кімната
    43 / 15 / 24 м²
    поверх 4 з 25
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Унікальна, затишна та водночас вишукана квартира, якій просто немає рівних в цьому ЖК. Серед однотипних фліппінгових варіантів, вона відрізняється по всім параметрам. Неповторний дизайн, якість виконання, оснащення найкращими матеріалами, меблями, побутовою технікою - це все про неї. Ідеальна як для себе, так і під аренду. В квартирі абсолютно все нове, побутова техніка на гарантії. Всі стіни - декоративна штукатурка, яка ідеальна в експлуатації, миється, за потреби легко реставрується. Підлога - німецький ламінат Egger, санвузол плитка - керамограніт та мікроцемент. Скриті двері з італійською фурнітурою. Якісна сантехніка, освітлення та електрофурнітрура. Все меблі та техніка нові, таких...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?